Aurovitas opinie

    To co nas wyróżnia jako pracodawcę, którego siedziba to miasto Warszawa, to wyjątkowa kultura organizacyjna. Pracujemy w naprawdę przyjaznej atmosferze pracy. Bez względu na stanowisko jesteśmy ze sobą na ty. Bardzo ważne są dla nas Twoje opinie, szukamy okazji do chwalenia, celebrujemy małe i duże sukcesy. Cenimy to, że pracownicy chcą związać się z nami na dłużej, dlatego co 5 lat świętujemy jubileusze i wręczamy z tego tytułu wartościowe nagrody. Przekazywane podczas spotkań cyklicznych opinie pozwalają nam dostosować kulturę organizacyjną do Waszych potrzeb. Podejmujemy inicjatywy, cenimy obowiązkowość i odpowiedzialność oraz stawiamy czoła temu, co nieznane. Przewidujemy zmiany i dostosowujemy je do naszego celu. Napędza nas dążenie do celów pozornie niemożliwych do osiągnięcia oraz pozytywne opinie, aby ciągle ulepszać naszą ofertę dla pacjentów. Wspieramy się nawzajem w wysiłku na rzecz traktowania każdego w sposób uczciwy, pełen szacunku. Jesteśmy nieugięci w kwestii poprawy jakości życia poprzez innowacje, zaawansowane technologie, rozwój talentów, a także stałe ulepszanie procesów.


    Rekrutacja - jesteśmy zainteresowani współpracą z osobami, które posiadają dobre opinie i doświadczenie w branży farmaceutycznej, jak też Kandydatami / Kandydatkami bez takiego doświadczenia. Szukamy osób z wyższym wykształceniem, ale przede wszystkim z pozytywnym nastawieniem, lubiących wyzwania, gotowych do ciągłej nauki, elastycznych i otwartych na zmiany jakie niesie dzisiejszy, globalny świat. Cenimy zaangażowanie oraz starania, które kończą się wymiernym rezultatem. Kandydaci do pracy wyrażają zazwyczaj pozytywne opinie na temat prowadzonych procesów.


    Jako firma dbająca o zdrowie pacjentów mamy również na uwadze zdrowie oraz równowagę między pracą i życiem osobistym naszych Pracowników. Opinie na temat naszych produktów są bardzo wysokie. Nasza oferta jest skonstruowana w taki sposób, by to Pracownicy mogli w sposób indywidualny wybrać to, co jest dla nich najlepsze.


    Dołączając do naszego grona Pracownicy mają zagwarantowany pakiet szkoleń. Nasi Trenerzy pomagają poznać zarówno preparaty produkowane przez Aurovitas Pharma Polska jak i przedstawiają szereg technik komunikacji i przekonywania niezbędnych we współpracy z partnerami firmy. Każda osoba zaczynająca pracę w Aurovitas Pharma Polska bierze udział w szkoleniu wprowadzającym, na którym poznaje wewnętrzne procedury oraz zdobywa wiedzę produktową. Dla Konsultantów Medycznych to szkolenie kończy się warsztatem, na którym trenujemy umiejętności prezentacji produktu oraz pokonywania obiekcji. W pierwszych tygodniach swojej pracy nowozatrudnieni Koledzy i Koleżanki pracują pod czujnym okiem swojego przełożonego i starszych stażem kolegów. Dopiero potem, doskonale przygotowani rozpoczynają samodzielną pracę. W trakcie pracy oprócz szkoleń produktowych i wiedzy medycznej, które organizujemy raz na kwartał, nasi pracownicy doskonalą swoje umiejętności komunikacyjne, wywierania wpływu, przekonywania, radzenia sobie z zastrzeżeniami, poznają również skuteczne techniki promocji.


    Zapraszamy osoby chętne do zapoznania się z ofertą firmy Aurovitas Pharma Polska, której siedziba to miasto Warszawa. Czekamy na Wasze pozytywne opinie o nas!